הסיפור שלנו

קצת עלינו


אנחנו רעי ועדי, בני זוג בני 23, ואנחנו הבעלים של ״גרובים״.
התחתנו בקיץ 2019, ומאז אנחנו מתגוררים בירושלים יחד עם הכלב שלנו, באדי. תמיד היה לנו מקום שמור בלב לגרביים צבעוניים, אהבנו להפתיע חברים בעיצובים משונים ותמיד להשוויץ בדגמים שאף אחד לא חשב שקיימים.
מאז החתונה חיפשנו רעיון לפרויקט משותף. היה לנו חשוב גם ליצור ולעבוד יחד, וגם להפיץ הלאה שמחה ויצירתיות. אחרי הרבה מחשבה ורעיונות שונים, החלטנו לפתוח מותג של גרביים צבעוניים משל עצמנו. התחלנו לעצב בעצמנו גרביים ישראליים מקוריים - שהעלו חיוך על כל מי שראו אותם והזכירו להם מה זה להיות ישראלי. הגרביים שלנו ייחודיים דווקא לקהל הישראלי, הם מאפיינים אותנו הישראלים בצורה הכי מדויקת ומשמחת. את הרעיונות אנחנו שואבים מהיומיום ומהנוף הישראלי.
מה שמדהים בגרביים, זה שאמנם הם מסתתרים לרוב בתוך הנעל, ומכוסים במכנסיים, אבל מספיק רגע אחד של תשומת לב ושל הגרב שמציץ החוצה, ומיד זה מעלה בנו חיוך בתוך שגרת היומיום הרגילה. אנחנו מאמינים שכל אדם מחפש דרך לבטא את עצמו ואת הייחוד שלו, אנחנו כאן כדי לתת לכם להרגיש הכי מיוחדים שיש, ולהוסיף עוד קצת צבע ושמחה בעיניים.

קצת על המפעל שלנו

את הגרביים אנחנו מייצרים במפעל מקסים ומשפחתי השוכן בצפון הארץ, ליד יודפת - ״בירת הגרביים״.
יוסוף, שעבד בעבר כטכנאי מכונות במפעל גרביים שנסגר, החליט להמשיך את העשייה ולפתוח מקום משלו לסריגת גרביים בארץ. וכיום המפעל של יוסוף הוא המפעל המרכזי לייצור גרביים בארץ.
מהרגע הראשון שהגענו למפעל הבנו כמה אהבה מעורבת בתהליך ייצור הגרביים, וידענו  שהגענו למקום הנכון. כל הגרביים במפעל נסרגים עם המון אהבה ומהחומרים הכי איכותיים, כדי שתקבלו גרביים נעימים, צבעוניים ומשמחים.

איך מייצרים גרביים?

העגלה שלך (0)

אין עוד פריטים בעגלה